Zaregistrujte se nyní k odběru Newsletteru. Nezmeškáte žádnou novinku a získáte navíc slevu 80 Kč na první zásilku =>

Otázky a odpovědi

Co je to brandnooz box
O brandnooz / k ochutnávkám produktů
Registrace / data / noozletter

Co je to brandnooz box
 

O brandnooz boxu

brandnooz box vám umožňuje každý měsíc objevovat novinky na trhu potravin. Pravidelně jednou za měsíc vám zasíláme ty nejzajímavější z nich, které pak můžete v pohodlí domova otestovat a následně ohodnotit na našich stránkách. brandnooz box si lze předplatit na dobu neurčitou (avšak pouze v případě platby platební kartou) s možností předplatné kdykoli ukončit, nebo si brandnooz box objednat na 6 či 12 měsíců.

Jaké metody platby mám k dispozici?

brandnooz box můžete zaplatit prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem přes zabezpečnou platební bránu TrustPay. Časově neomezené předplatné "spolu" lze objednat pouze v případě, že vlastníte platební kartu. Z ní je pak začátkem měsíce vždy částka strhávána automaticky. O této platbě vás dopředu informujeme e-mailem a potvrzení o úspěšném zaplacení poté naleznete v sekci "Můj box" u vaší objednávky. Pokud se nám částku nepodaří strhnout, také vás informujeme e-mailem. Změní-li se údaje k vaší kartě, stačí nás informovat a poté můžete nové údaje sami vyplnit ve svém profilu.

Jak mohu ukončit své časově neomezené předplatné brandnooz boxu?

Předplatné brandnooz boxu můžete ukončit kdykoli přímo ve svém profilu nebo písemně na naši adresu či e-mail info@brandnooz.cz. Výpověď předplatného doručená do pátého dne v měsíci ruší objednávku od šestého dne měsíce po doručení výpovědi (např. při výpovědi do 5. 2. bude vaší poslední zásilkou lednový box apod.).

Mohu předplatné brandnooz boxu věnovat jako dárek?

Ano, předplatné brandnooz boxu můžete také někomu dát jako originální dárek. Na výběr máte předplatné na 6 či 12 měsíců. Rádi vám zašleme dárkový voucher.

Jak a kdy bude box doručován?

Naše boxy vám doručí až domů Česká pošta, nebo si můžete zvolit osobní vyzvednutí zásilky na jednom z více než 400 výdejních míst Geis Point. Pobočky pro osobní vyzvednutí najdete zde. Boxy odesíláme vždy ke konci měsíce, o přesném termínu doručení informujeme předplatitele dopředu vždy e-mailem a na našich stránkách.
Doručení společností PPL je možné pouze v rámci předplatného "nezávazně spolu" a je třeba uhradit poštovné ve výši 30 Kč. Pro aktivaci této varianty doručení kontaktujte prosím, po vytvoření vaší objednávky podporu info@brandnooz.cz

Musím se zúčastnit dotazníků k boxu?

Nikdo není nucen vyplnit dotazník k brandnooz boxu. Můžeme však na jejich základě zjistit, co vám nejvíce chutná a co naopak ne. Váš názor nás zajímá – jen s jeho pomocí mohou být výrobky vylepšeny, což je v zájmu nás všech!
 

O brandnooz / k ochutnávkám produktů
 

Co je to „brandnooz“?

Portál brandnooz je prostorem pro inspiraci a objevování nových chutí. Najdete zde pravidelné informace o nových zajímavých potravinách na trhu, tedy novinky ("nooz" z anglického "news") oblíbených značek ("brand") na trhu potravin. A nejen to - vybrané novinky s námi můžete navíc také pravidelně ochutnávat a hodnotit.

Co jsou „produktnooz“?

„Produktnooz“ jsou ty nejzajímavější nové potraviny na trhu. Ať jste je již ochutnali či nikoli, podělte se s ostatními o váš názor na tyto novinky prostřednictvím našich stránek. Stačí se pouze jednoduše bezplatně zaregistrovat a můžete hodnotit.

Kdo jsou Noozies?

Noozies jsou všichni registrovaní členové stránek www.brandnooz.cz. Milovníci jídla, ti, kdo chtějí mít přehled o novinkách na trhu a především ti, kdo rádi objevují nové chutě.

Co jsou to „Noozie-body“ a k čemu je mohu využít?

Noozie-body jsou vám automaticky přidělovány za všechny vaše aktivity na stránkách brandnooz, jako je např. komentování produktů, vyplnění dotazníku k boxu, zasílání fotografií apod. Průběžně vám nabízíme různé možnosti, jak můžete vaše nasbírané body využít (například je proměnit za produkty a více si tak určit vlastní podobu zásilky s oblíbenými produkty).

Jak funguje věrnostní program?

Pravidelná akce s příležitosti proměnit Noozie-body za produkt navíc do příští zásiky a tak ještě více rozhodnout o individuální podobě zásilky. . O termínu konání vždy informujeme emailem všechny odběratele našeho newsletteru. Sekce věrnostní program je přístupná pro všechny uživatele s aktivní objednávkou - najdete ji ve svém profilu v sekci "můj box" a podsložce "věrnostní program".

Jak mohu získat box zdarma?

Docela jednoduše - v rámci naší dlouhodobé akce "Doporučit dále se vyplatí". Doporučíte-li brandnooz box dále přes odkaz ve vašem profilu, za každou dokončenou a uhrazenou objednávku vašich přátel získáte brandnooz box navíc zdarma a vaši přátelé získají 1. box za akční cenu. V každém měsíci vzniká nárok pouze na jeden brandnooz box zdarma. V případě, že je dokončeno více objednávek, poté je odeslán v následujícím měsíci. Nárok na brandnooz box zdarma v daném měsíci je pouze v případě, kdy zvoucí osoba má sama aktivované a běžící předplatné. Akce je vyhodnocována vždy začátkem každého měsíce a o zisku boxu zdarma vás informujeme e-mailem.

K čemu slouží barevné odznáčky u profilu jednotlivých uživatelů?

Odznáček znázorňuje vizuálně aktivitu jednotlivých Noozies a je rozdělen do 4 úrovní (základní, bronzová, stříbrná a zlatá). Takto lze blíže zjistit charakteristiky jednotlivých Noozies (komentátor, názorový vůdce apod.), jak dlouho jsou již mezi testujícími, či zda mají přehled o novinkách skrze noozletter.

Co je ten brandnooz deal?

Limitovaná akční nabídka nákupu některého z oblíbených produktů za velmi výhodnou cenu a s doručením zdarma v rámci nejbližší zásilky brandnooz boxu.

Kam mám zaslat fotografie z mé ochutnávky produktu?

Fotografie z vaší ochutnávky nám prosím zasílejte e-mailem na info@brandnooz.cz.

Mohu také navrhnout nějaké produkty?

Samozřejmě, těšíme se na všechny nooz od vás, takže můžete i vy sami navrhnout nějaké nové produkty. Napište nám na info@brandnooz.cz. Váš tip pak budeme rádi sdílet se všemi Noozies – čím aktivnější Noozie, tím lépe pro všechny!


Registrace / data / noozletter
 

Nedaří se mi registrovat

Ujistěte se, že jste opravdu vyplnili všechny důležité údaje. Dejte přitom pozor na psaní velkých a malých písmen. Pokud se stále nebudete moci zaregistrovat, obraťte se na náš zákaznický servis: info@brandnooz.cz.

Nedaří se mi přihlásit

Možná je důvodem nesprávné Noozie-jméno nebo vaše heslo. Zkontrolujte prosím, zda jste je napsali stejně jako při registraci (pozor na psaní velkých a malých písmen). Nebudete-li se stále moci přihlásit, napište nám e-mail.

Nedostal/a jsem aktivační / registrační e-mail

Po registraci byste od nás měli obdržet aktivační e-mail. Často se stává, že zpráva spadne nejprve do vaší nevyžádané pošty (spam). Stačí zprávu označit jako vyžádanou a můžete pokračovat v registraci! Pokud by se vyskytl jiný problém, obraťte se na náš zákaznický servis: info@brandnooz.cz.

Zapomněl/a jsem své přihlašovací údaje

Nic se neděje! Pod přihlašovacím polem najdete odkaz „Zapomněli jste heslo?“, na kterém budete požádáni, abyste uvedli svou e-mailovou adresu. Na ni vám znovu zašleme vaše data.

Jak zruším odběr noozletteru?

Naprosto jednoduše! V zápatí noozletteru najdete odkaz nazvaný "odhlásit se z odběru noozletteru", kterým se z odběru noozletteru trvale odhlásíte. Pokud byste si své rozhodnutí později rozmysleli, můžete si o odběr noozletteru kdykoli znovu zažádat.

Co se stane s mými osobními údaji?

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Vaše data nebudeme nikde zveřejňovat, ani neoprávněně předávat třetí osobě. Neustále se snažíme naše bezpečnostní opatření dále vylepšovat. Informace nejsou spojovány s dalšími informacemi, které by umožňovaly identifikaci vaší osoby, pokud to není pro uplatnění nabídky brandnooz nezbytné nebo pokud nejsme ze zákona povinni poskytnout informace. Tyto údaje budou používány výhradně ke správě webových stránek, sledování jejich využívání a zlepšení nabídky webových stránek. Stejně tak budeme postupovat v případě IP-adres k bezpečnostním a kontrolním účelům. Jen pokud s tím budete výslovně souhlasit, budou vaše osobní údaje, především e-mailová adresa, využita firmou brandnooz k dalším účelům, např. k zasílání newsletteru. Pro více informací klikněte zde (uživatelské podmínky).

Co když se změní moje adresa nebo se do ní vloudila chyba?

Žádný problém! Musíte se jen přihlásit a v menu kliknout na „můj profil“. Tam můžete rychle a jednoduše vaše fakturační údaje změnit. U vaší objednávky v sekci "můj box" pak můžete upravit doručovací adresu.